جزئیات خبر

پیام تسلیت مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد در پی شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی

شهادت سرباز مالک اشتر زمان فصل نوین و گشاینده جبهه های جدیدی در روند مقاومت ضد صهیونیستی و مقابله با تروریست‌های متجاوز و اشغالگر امریکایی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق قرض الحسنه شاهد، دکتر اسلام کریمی در پیامی شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای جنایت اخیر امریکایی ها در بغداد را تسلیت گفت. در پیام مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد آمده است:

بسم الله الرحمن الرحيم
مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا

شهادت سردار رشید و سلحشور انقلاب، ولایت و امت اسلام حاج قاسم سلیمانی فرمانده بزرگ سپاه قدس و همرزمانش به دست رژیم سفاک و پلید آمریکای مستکبر موجب تاسف و تاثر فراوان همه عدالت جویان دنیا گردید.

سردار رشید جبهه مقاومت در همه این سالها در خط اول و صف شکن مقابله با توطئه‌های ددمنشانه دشمنان در برابر ملت‌های مسلمان و آزادیخواه و همچنین پاسداری از قرآن و دین و حریم اهل بیت علیهم السلام بودند.

به فضل الهی شهادت سرباز ولایت و مالک اشتر زمان، حاج قاسم سلیمانی و دیگر فرزندان تربیت یافته در مکتب ولایت فقیه و مقاومت اسلامی، بر خلاف نیت و غایت این اقدام شوم، فصل نوین و گشاینده جبهه های جدیدی در روند مقاومت ضد صهیونیستی و مقابله با تروریست‌های متجاوز و اشغالگر امریکایی در منطقه خواهد شد.

این سردار محبوب، مجاهد نستوه، فرمانده مقتدر و سرباز پاکباخته ولایت و عاشق امت اسلامی و ملت ایران، عمر پر برکت خود را در مسیر اعتلای اسلام عزیز و پاسداری از حریم قرآن و عترت و دفاع از امنیت، منافع و مصالح ملی سپری کرد و به عنوان مصداق جامع و کامل مجاهد فی سبیل الله نقش‌آفرینی‌های افتخار آمیز و ماندگاری در این صراط مستقیم برای همیشه این سرزمین به ودیعت نهاد تا الهام‌بخش نسل‌های امروز و فردای جامعه اسلامی قرار گیرد.

بي شک راه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با قوت بیشتری ادامه خواهد یافت و ملت اسلامی نیز مصمم تر از گذشته آرمان‌های بلند او را دنبال خواهد کرد.

به ارواح تابناک این شهیدان گرانقدر و تاریخ‌ساز درود می فرستیم و به پیشگاه مقدس حضرت بقیه الله الاعظم روحی له الفدا و نایب بر حقش مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا حضرت امام خامنه ای ( مدظله العالی) آحاد امت اسلامی، خانواده‌های سرافراز آنان و همچین خانواده های معزز شهدا و ایثارگران عزیز تبریک و تسلیت عرض می نماییم.

اسلام کریمی
۱۳ دی ماه ۱۳۹۸