امروز : پنجشنبه مورخ : 31 مرداد ماه 1398
*** به وب سايت صندوق قرض الحسنه شاهد خوش آمديد ****
           شما اکنون اینجا هستید : Skip Navigation Links

شماره خبر : 19392 درج در تاریخ : 1398/03/18 ساعت درج خبر : 11:34 AM'

دیدار مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد با رئیس و کارکنان منطقه خراسان رضوی

پرداخت وام به ایثارگران سیل زده ادامه خواهد داشت.


به گزارش روابط عمومی صندوق قرض الحسنه شاهد، دکتر اسلام کریمی طی بازدید از استان خراسان رضوی با رئیس و کارکنان این منطقه دیدار کرد.
دکتر کریمی در حاشیه این سفر و در خصوص اهم فعالیت های صندوق قرض الحسنه شاهد گفت: ما در سال 1397 موفق به پرداخت حدود 14 هزار میلیارد ریال وام قرض الحسنه شدیم که این تسهیلات با کمترین نرخ سود و در سریع ترین زمان ممکن در اختیار اعضاء قرار گرفت. هدف گذاری ما برای سال 1398 پرداخت بیش از 15 هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه است که امیدواریم این مهم محقق شود.
وی افزود: تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری 2 هزار و 600 میلیون ریال پرداخت تسهیلات داشته ایم که حدود 145 میلیارد ریال آن مختص ایثارگران و اعضاء ما در استان خراسان رضوی بوده و خوشبختانه رضایت بیش از 97 درصدی این عزیزان را در پی داشته است.
مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد با اشاره به پرداخت 680 میلیارد ریال تسهیلات به ایثارگران آسیب دیده در استانهای سیل زده تصریح کرد: روند پرداخت وام به این عزیزان در ماه های خرداد و تیر ادامه خواهد داشت و براساس گزارش های دریافتی از ستاد بحران و بنیادشهید استانها، همچنان به اعضاء خود در این مناطق تسهیلات قرض الحسنه پرداخت خواهیم کرد. 
وی ادامه داد: براساس مجوز یانک مرکزی سقف تسهیلات پرداختی قرض الحسنه از 150 میلیون ریال به 200 میلیون ریال افزایش داشته و به دنبال این هستیم تا برای اعضایی که دارای مازاد پس انداز نزد صندوق قرض الحسنه شاهد هستند، مجوز پرداخت تسهیلات مضاعف دریافت نماییم.
دکتر کریمی درباره مهمترین اهداف صندوق قرض الحسنه شاهد در سال 1398 گفت: براساس وظیفه ذاتی این مجموعه قصد داریم ضمن تسریع و تسهیل روند پرداخت تسهیلات قرض الحسنه، براساس سیاست های ابلاغی سند چشم انداز کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت صندوق را تدوین و اجرا نماییم. اصلاح و به روز رسانی قوانین، مقررات و آیین نامه ها در ارائه خدمات با کیفیت مطلوب به جامعه هدف نیز در دستور کار ما قرار دارد.
مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد در پایان با ابراز رضایت از عملکرد منطقه خراسان رضوی در خصوص دستاوردهای سفر خود به این استان اظهار داشت: این بازدیدها به منظور آشنایی هرچه بیشتر با کارکنان شعب استانی و اطلاع از آخرین روند فعالیت های آنها انجام می شود و قصد داریم به مرور زمان به همه استانها سفر کنیم. نیروهای استانی ما به عنوان سربازان خط مقدم خدمت به جامعه معزز ایثارگری، نقش مهمی در ارائه خدمات بهینه دارند و لازم است چالش ها، فرصت ها و تهدیدهای پیش روی آنها مورد مطالعه دقیق قرار گیرد.