امروز : جمعه مورخ : 29 شهریور ماه 1398
*** به وب سايت صندوق قرض الحسنه شاهد خوش آمديد ****
           شما اکنون اینجا هستید : Skip Navigation Links

شماره خبر : 19387 درج در تاریخ : 1398/02/29 ساعت درج خبر : 9:21 AM'

برگزاری چهارمین جلسه شورای مدیران در سال ۹۸

چهارمین جلسه شورای مدیران صندوق در سال 98 برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی صندوق قرض الحسنه شاهد، چهارمین جلسه شورای مدیران صندوق در سال 98 با حضور مدیرعامل، مشاوران و مدیران دفتر مرکزی برگزار شد. 
در ابتدای این جلسه دکتر اسلام کریمی مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد به تبیین ساز و کار مناسب در راستای ارائه تسهیلات و توسعه جامعه هدف پرداخت و گفت: ما باید به فکر آینده صندوق باشیم و گسترش دامنه شمول را در دستور کار قرار دهیم لکن تمام این فرآیندها می بایست مبتنی بر مقررات و دستورالعمل های بانک مرکزی انجام شود.
دکتر کریمی با اشاره به ضرورت ضابطه مندی و تدبیر در خصوص تسویه زودهنگام تسهیلات به مدیریت اعتبارات و تسهیلات ماموریت داد تا با برنامه ریزی دقیق در این زمینه شرایط و توزیع اعتبار مناسبی را برای کلیه استانها پیش بینی نماید.
مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد در ادامه به موضوع سفرهای زیارتی و سیاحتی کارکنان پرداخت و در تشریح این موضوع اظهار داشت: هدف از برنامه های رفاهی تحکیم روابط بین کارکنان که سرمایه های اصلی این مجموعه به شمار می روند، است.
وی افزود: باید با تدوین برنامه مدون و اختصاص سرانه سفر و امکان برنامه ریزی توسط همکاران در طول سال شرایط مناسبی را ایجاد کنیم.
دکتر کریمی در پایان به لزوم ارائه برنامه های آموزشی به همکاران تاکید کرد و گفت: می توان با نیازسنجی دقیق در بخش آموزش های عمومی و تخصصی به تولید بسته های آموزشی و انتشار آن از طریق روابط عمومی پرداخت.