امروز : پنجشنبه مورخ : 31 مرداد ماه 1398
*** به وب سايت صندوق قرض الحسنه شاهد خوش آمديد ****
           شما اکنون اینجا هستید : Skip Navigation Links

شماره خبر : 19391 درج در تاریخ : 1398/03/18 ساعت درج خبر : 11:32 AM'

برگزاری پنجمین جلسه شورای مدیران در سال ۹۸

پنجمین جلسه شورای مدیران در سال 98 برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی صندوق قرض الحسنه شاهد، پنجمین جلسه شورای مدیران صندوق در سال 98 با حضور مدیرعامل، مشاوران و مدیران دفتر مرکزی برگزار شد. 
در ابتدای این جلسه دکتر اسلام کریمی مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد به تشریح ضرورت ایجاد تیم های تخصصی با بهره گیری از ظرفیت های موجود در همکاران سراسر کشور پرداخت و گفت: به منظور مشارکت، تعامل و بهره گیری از خرد جمعی در راستای رشد و تعالی سازمانی صندوق قرض الحسنه شاهد قصد داریم از بین روسای مناطق بنا به علاقه مندی، شناخت، تجربه و دانش کسب شده در یکی از تیم های تخصصی پیش بینی شده استفاده نماییم.
وی افزود: تیم های توسعه سرمایه انسانی و تحول اداری، توسعه فن آوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) مدیریت بررسی فرآیندها، تحول ساز و کارهای مالی، پایش محیط و تعالی سازمانی و ارتباطات و اطلاع رسانی با شرح وظایف مشخص تعیین شده است.
دکتر کریمی در خصوص ساختار و نحوه عملکرد تیم ها اظهار داشت: هر تیم متشکل از 5 نفر از روسای مناطق، مدیر مربوطه در مرکز و یک نفر کارشناس ستادی خواهد بود. بنابراین ظرفیت هر تیم حداقل 7 نفر و حداکثر 9 نفر پیش بینی شده است.
در ادامه حاضرین به بحث، بررسی و تبادل نظر در خصوص نسخه جدید وب سایت صندوق قرض الحسنه شاهد پرداخته و در مورد کاربردهای قسمت های مختلف آن به بیان نقطه نظرات خود پرداختند. ارائه خدمات برخط، ارتباط مستقیم با مسئولان مختلف صندوق از ستاد تا صف، اطلاع رسانی و اخبار از بخش های ویژه نسخه جدید وب سایت به شمار می روند که بزودی از آن رونمایی خواهد شد.