امروز : جمعه مورخ : 29 شهریور ماه 1398
*** به وب سايت صندوق قرض الحسنه شاهد خوش آمديد ****
           شما اکنون اینجا هستید : Skip Navigation Links

شماره خبر : 19397 درج در تاریخ : 1398/04/10 ساعت درج خبر : 12:28 PM'

ادامه پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به ایثارگران سیل‌زده در لرستان

مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه شاهد با اشاره به پرداخت بیش از 40 میلیارد ریال وام به ایثارگران آسیب‌دیده از حادثه سیل در استان لرستان تأکید کرد: این روند در سایر استان‌ها نیز همچنان ادامه خواهد داشت.


به گزارش روابط عمومی صندوق قرض الحسنه شاهد، دکتر اسلام کریمی از ارائه تسهیلات قرض‌الحسنه به ایثارگران سیل‌زده در استان لرستان خبر داد و گفت: در پی سفر سید منصور میرمرادی معاون محترم توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران به استان لرستان، موضوع پرداخت وام به ایثارگران در دستور کار قرار گرفت و پس از تأیید ستاد مدیریت استان و ستاد مدیریت بحران بنیاد شهید و امور ایثارگران این مهم عملیاتی شد.
مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه شاهد اظهار داشت: بر اساس گزارش‌های دریافتی از ستاد مدیریت بحران استان تعداد 466 نفر از ایثارگران آسیب‌دیده در حادثه سیل تقاضای دریافت وام از این صندوق را داشتند که تاکنون موفق به پرداخت بیش از 40 میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه به این عزیزان شده‌ایم.
وی افزود: این مبلغ در 3 مرحله و در قالب 230 فقره وام طی هفته گذشته پرداخت شده و تلاش می‌کنیم تا طی روزهای آینده ایثارگران باقی‌مانده نیز از این تسهیلات بهره‌مند شوند.
اسلام کریمی تأکید کرد: روند پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به ایثارگران سیل‌زده در سایر استان‌ها هم بر اساس گزارش‌های دریافتی از ستاد مدیریت بحران استان‌ها و تأیید ستاد مدیریت بحران بنیاد شهید و امور ایثارگران ادامه خواهد داشت.